کمک ۲۰۰ میلیون تومانی نیکوکاران گرمسار برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد

در جشن گلریزان گرمسار، خیرین و نیکوکاران شهرستان‌های گرمسار و آرادان، مبلغ دو میلیارد ریال به صورت نقدی و تعهدی، جهت کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمک کردند.

0Garmsar-Golrizan1

ه گزارش روابط عمومی زندان گرمسار، همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشن گلریزان در راستای کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و مالی در تالار فرهنگیان شهرستان گرمسار برگزار شد.
در این مراسم هادی جلالی دادستان گرمسار در سخنان کوتاهی از مشکلات زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی و دیه و محکومین مالی یاد کرد و کمک‌های خیرین و نهادها به ستاد دیه جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را بسیار باارزش دانست.
امیرحسن نیکپو، رئیس زندان در پایان این مراسم گفت: خیرین و نیکوکاران گرمساری همگام با جمعی از مسئولان این شهرستان در اقدامی خداپسندانه با حضور در آئین سنت حسنه گلریزان بیش از ۲ میلیارد ریال به‌صورت نقدی و تعهدی به منظور آزادی محبوسین جرائم غیرعمد هدیه دادند.
نیکپو با اعلام این خبر اظهار کرد:  امیدوارم با کمکهایی که خیرین و نیز نهادهای دولتی و خصوصی در جشن گلریزان امسال تعهد کرده‌اند، امکان آزادسازی حداکثر زندانیان نیازمندی که در زندان گرمسار به سر می برند، فراهم گردد تا نظاره‌گر بازگشت آنان به کانون گرم خانواده‌شان باشیم.

در این آئین دادستان و رؤسای دادگستری، فرمانداران، شهرداران و اعضای شورای شهرها، رؤسا و مسئولین اجرایی و جمعی از خیرین و نیکوکاران شهرستان‌های گرمسار و آرادان و جدیدی مدیرعامل ستاد دیه استان حضور داشتند.

0Garmsar-Golrizan3

0Garmsar-Golrizan2

شما ممکن است این را هم بپسندید