کمک ۱۵۰ میلیون تومانی خیران گرمسار برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد

در جشن گلریزان گرمسار، خیرین و نیکوکاران شهرستان‌های گرمسار و آرادان، مبلغ یک میلیارد و چهارصد و هشتاد و سه میلیون ریال به صورت نقدی و تعهدی بعلاوه ۵ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال در قالب تسهیلات، جهت کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمک کردند.

bb499b416c59be22957810074b84a186
به گزارش خبرگزاری خبر انلاین، همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشن گلریزان در راستای کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و مالی در تالار فرهنگیان شهرستان گرمسار برگزار شد.

در این مراسم غلامرضا سعیدی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت دادگستری در سخنان کوتاهی از مشکلات زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی و دیه و محکومین مالی یاد کرد و کمک‌های خیرین و نهادها به ستاد دیه جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را بسیار باارزش دانست.

امیرحسن نیکپو، رئیس زندان در پایان این مراسم گفت: خیرین و نیکوکاران گرمساری همگام با جمعی از مسئولان این شهرستان در اقدامی خداپسندانه با حضور در آئین سنت حسنه گلریزان مبلغ ۱ میلیارد و ۴۸۳ میلیون ریال به‌صورت نقدی و تعهدی به‌علاوه ۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات به منظور آزادی محبوسین جرائم غیرعمد هدیه دادند.

نیکپو با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مراسم، علاوه بر این کمک‌ها، شاکی یکی از زندانیان بدهکار دیه از دو سوم طلب خود به مبلغ یکصد میلیون تومان گذشت کرد و دانشگاه آزاد واحد گرمسار درخصوص ارائه تخفیف ۲۰ درصدی به فرزندان زندانیان و مددجویان معرفی شده از سوی زندان و نیز شرکت بانی پال جهت اشتغال ۱۰ نفر ازمددجویان و یا خانواده های آنان، اعلام آمادگی کردند.

در این آئین غلامرضا سعیدی معاون وزیر دادگستری، مجتبی رضایی معاون استاندار، کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس، رئیس دادگستری و دادستان، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر، جدیدی مدیرعامل ستاد دیه استان، رؤسا و مسئولین اجرایی و جمعی از خیرین و نیکوکاران شهرستان‌های گرمسار و آرادان حضور داشتند.

9053b3b32a64d60fb4127545d49738097ae0f5d3b268d5789ebebd492630dbae

شما ممکن است این را هم بپسندید