کمک ۱۱۶ میلیون تومانی خيران شاهرود برای کمک به زندانیان نیازمند

در جشن گلریزان شهرستان شاهرود، خیرین شاهرودی یک میلیارد و یکصد و پنجاه و نه میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال جهت کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمک کردند.

a16feb3de349ced9e5b426648201916e

به گزارش روابط عمومی زندان شاهرود، شب گذشته مصادف با دوازدهم ماه مبارک رمضان، مراسم جشن گلریزان در راستای کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد و مالی در محل کانون شهید بهشتی شاهرود برگزار شد.
در این آئین دادستان عمومی و انقلاب شاهرود ضمن خیرمقدم در سخنانی به ارائه گزارش از اهم خدمات ستاد دیه و فعالیتهای مددکاری در سال ۹۳ پرداخت. رجبی با مقایسه آمار کنونی زندانیان جرائم غیر عمدی با  تعداد سال گذشته از افزایش ۱۶ درصدی این دسته از زندانیان در سال جاری خبر داد.
دادستان شاهرود ضمن تشکر از رئیس و کارکنان زندان شاهرود، فعالیتهای واحد مددکاری این زندان را در جهت پیگیری پرونده‌ها و اخذ رضایت شکات، بسیار خوب و شایسته قدردانی دانست.
در ادامه این مراسم امام جمعه شاهرود اظهار داشت: در جلسه‌ای حضور داریم که هدف آن شاد نمودن دلهای ناامید است. حجت الاسلام ترابی ضمن تقدیر و تشکر از حضور خیرین خواستار کمک حداکثری جهت آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمدی گردید.
رئیس زندان شاهرود در پایان این مراسم اعلام کرد: وجوهات نقدی و تعهدی اهدایی از سوی خیرین و نیکوکاران شاهرودی و بسطامی در این مراسم در مجموع بالغ بر یک میلیارد و یکصد و پنجاه و نه میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال می‌باشد.
امید کهربایی افزود: این مبلغ به همراه کمک‌های جشن گلریزان چهارشنبه شب در شهرستان میامی، صرف آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد در زندان شاهرود خواهد شد.
در این مراسم که با حضور حجت‌ الاسلام ترابی امام جمعه، هاشمی فرماندار، اکبریان رئیس دادگستری شهرستان، رحیمی دادستان به همراه جمعی از قضات دادسرای عمومی و انقلاب شاهرود، اکبری رئیس دادگستری میامی، باقری رئیس شورای شهر شاهرود، جدیدی مدیرعامل ستاد دیه استان، حجت‌ الاسلام محمود شاهرودی و جمعی از مسئولین ادارات، کسبه و تجار، بازاریان و خیرین و نیکوکاران شاهرود و بسطام شرکت داشتند.
شایان ذکر است، گلریزان دوم جهت جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران میامی و بیارجمند، فردا دهم تیرماه برگزار خواهد شد.

7a7929cb76f6e6d5b37b1f2e06db599b

b85681186b75d1abf3374ffb85829782


شما ممکن است این را هم بپسندید